Опубликовано 4 Апрель, 2014 - 18:10

Помадка про яку я хочу сказати пару слів належить фірмі Wet & Wild. Шукаючи ідеал я все скуповую помади з різних фірм, і чесно кажучи, ще дотепер не найшла саму саму...(

Дана продукція має плюси і мінуси, но рекомендую все ж таки тому ,що відповідає ,ну просто перевідповідає своїй ціні. За 40 грн. за шт. відповідає якості помади біля 100 грн.

Купила я продукцію за 40 грн за шт. з сайта у трьох відтінках,а саме 903С (Just Peachy), 901В (Think Pink), 900В (Pink Suga).

Коли вперше нанесла, не розуміла шо це має бути, намозолила собі очі попереднімі відгуками, свотчами, а коли сама попробувала то розчарувалась. Но, потім зрозуміла в чому фішка, якшо безпосередньо нанести на чисті губи то кольори не співпадають з тими шо можемо бачити на губах дівчат у продавців. Якщо попередньо припудрити або світлою тоналкою висвітлити губи і так нанести помаду то всьо окей, як має бути =)

Відтінки гарні, дійсно матові, і кольорова гамма просто зашкалює, но хочу попередити, що не слід купляти тим хто хоче пухленькі губи, бо матовість зменшує візуально об`єм. Держиться біля 3 годин 100%, якщо не їсти,не пити, не говорити багато звісно))))

Достоинства
  • багато відтінків
  • маттовість
  • ціна
Недостатки
  • сушить губи
София Стелсрекомендует
26.07.2014
Подскажите с какого сайта вы заказывали Wet'n'Wild в Украину?
15.10.2014
красивые оттенки)
  • 26.04.2018
    Эта помада у меня в пользовании где-то около года, много про нее читала. А как-то раз на сайте Wildberries на нее была большая скидка, ну и конечно мой "хомяк" не мог не обрадоваться и отхватил сразу 3 штуки.
  • 13.04.2015
    Про эти помады я услышать на youtube у кого то.Искала в Интернете и пришла к выводу,что в России их не найду.Заказала с ebay.Стоят они копейки около 3-4 $ Заказала 3 цвета на пробу 903С, 968, 918D. Цвета очень насыщенные,пигментированные и стойкие.
  • 07.07.2014
    Привет, девочки) Сегодня я расскажу вам о моей новой любви) Об этих помадах я много хорошего слышала, и после видео моего горячо любимого видеоблогера KoffkaTheCat все мои сомнения развеялись Я решила не мелочиться и на пробу заказала сразу три разных оттенка.
  • 22.03.2013
    Как-то увидела картинку с этой помадой на губах и безумно её захотела. У нас эту марку найти невозможно, поэтому я решилась заказать в интернете. О помаде : Производитель утверждает, что в помаде содержатся увлажняющие компоненты, витамины А и Е,которые ухаживают за губами и делают их…